Biuro AARO uruchomiło oficjalną stronę internetową

Share

All-domain Anomaly Resolution Office, znane jako biuro AARO, które kieruje wysiłkami rządu USA w badaniu i zrozumieniu niezidentyfikowanych zjawisk anomalnych – UAP, właśnie uruchomiło swoją oficjalną stronę internetową: https://www.aaro.mil

AARO
Biuro <abbr class=c2c text hover title=All domain Anomaly Resolution Office Biuro Rozwiązania Anomalii We Wszystkich Domenach np na lądzie w powietrzu pod wodą czy w przestrzeni kosmicznej>AARO<abbr> pod kierownictwem Seana Kirkpatricka przewodzi wysiłkom rządu USA w badaniu i zrozumieniu niezidentyfikowanych zjawisk anomalnych <abbr class=c2c text hover title=Unidentified Anomalous Phenomena Niezidentyfikowane Zjawisko Anomalne>UAP<abbr> Wykorzystuje przy tym naukową metodologię oraz analizę danych w celu lepszego zrozumienia tych zjawisk

Departament Obrony zobowiązuje się do przejrzystości wobec obywateli USA w zakresie pracy AARO nad UAP. Strona AARO będzie regularnie dostarczać informacje, w tym zdjęcia i filmy rozwiązanych przypadków, gdy te zostaną odtajnione i zatwierdzone dla publicznego udostępnienia.

AARO będzie przyjmować zgłoszenia od obecnych lub byłych pracowników rządu Stanów Zjednoczonych, członków sił zbrojnych lub kontrahentów posiadających bezpośrednią wiedzę na temat programów rządu USA, lub działań związanych z UAP sięgających aż do 1945 r.” – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej AARO.

Jednakże mimo długiego oczekiwania na stronę internetową AARO, to główna funkcja formalnego systemu raportowania dotyczącego UAP wciąż nie jest aktywna. Na stronie AARO poinformowano również, że biuro ma pełną swobodę gromadzenia wszelkich informacji dotyczących UAP, włącznie z poufnymi danymi z obszaru wojskowego i wywiadowczego, niezależnie od poziomu klasyfikacji. Nie ma obecnie żadnych ograniczeń uniemożliwiających AARO dostępu do jakichkolwiek informacji dotyczących UAP, niezależnie od ich pochodzenia i poziomu klasyfikacji.

https://www.youtube.com/live/X1E6eXKYoBY?si=iAS_JG1VbcRPLLtF&t=1353
Sekretarz prasowy Departamentu Obrony gen. Pat Ryder odpowiada na pytania dotyczące AARO.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze