Generał Mark Milley: Nie mam zamiaru kwestionować zeznań Gruscha

Share

Według szefa Połączonego Kolegium Szefów Sztabów, generała Marka A. Milleya, niektóre obserwacje UAP dokonane przez personel wojskowy są „trudne do wyjaśnienia”. Jednak generał o najwyższym stanowisku wojskowym w amerykańskich siłach zbrojnych, którego kadencja trwa 4 lata, stanowczo zapewnia, że nie widział żadnych dowodów na poparcie niedawnych zarzutów przedstawionych publicznie na przesłuchaniu świadków UAP, że Pentagon pozyskał materiały pozaziemskie lub zaangażował się w trwające od dziesięcioleci ukrywanie prawdy przed amerykańskim społeczeństwem.

W wywiadzie dla The Washington Times gen. Milley przyznał, że niektórym raportom dotyczących tego, co rząd obecnie określa jako Niezidentyfikowane Zjawiska Anomalne – UAP, brakuje konwencjonalnego wyjaśnienia, pomimo poważnych i trwających badań w Pentagonie, a także rosnącego przekonania, że ​​niektóre obiekty mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Jego komentarz pojawił się niecałe dwa tygodnie po tym, jak były oficer wywiadu David Grusch zeznał przed Kongresem pod przysięgą, że jest świadomy „wieloletniego programu pozyskiwania i inżynierii wstecznej UAP”.

Mark Alexander Milley

Ten facet zeznawał pod przysięgą. Jestem pewien, że próbował powiedzieć wszystko, co uważał za prawdę. Nie mam zamiaru kwestionować jego zeznań, czy cokolwiek w tym stylu. Mogę jednak powiedzieć, że jako przewodniczący byłem informowany przy kilku różnych okazjach przez biuro UAP Pentagonu, i nie widziałem niczego, co wskazywałoby na „kosmitów” lub że istnieje jakiś tajny program. Po prostu tego nie widziałem. Istnieje wiele niewyjaśnionych zjawisk anomalnych. Mają raporty od pilotów, oraz różne czujniki, które to rejestrują, część z tych zjawisk jest trudna do wyjaśnienia. Większość z nich można wytłumaczyć różnymi rzeczami, na przykład balonami – tu przychodzi na myśl ten cały chiński balon. Mogą wyjaśnić wiele z tych zjawisk, ale są też takie, które są naprawdę dziwne i niewytłumaczalne. Ale nie widziałem niczego, co by sugerowało, że my – Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych lub rząd Stanów Zjednoczonych rzeczywiście pozyskał jakikolwiek pojazd, który nie został stworzony przez człowieka, lub nie pochodzi stąd z Ziemi, ani że znaleziono jakieś szczątki… Nie widziałem żadnych tego typu rzeczy.

powiedział gen. Milley dla The Washington Times

Milley powiedział, że nie będzie „kwestionował” publicznych twierdzeń pana Gruscha, ponieważ „wielu ludzi ma różne perspektywy” w sprawie wielu kwestii w organizacji tak dużej jak Departament Obrony.

Źródło: https://www.washingtontimes.com/news/2023/aug/6/joint-chiefs-chair-mark-milley-claims-alien-recove/

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze