Instytut Rosyjskiej Akademii Nauk uruchomił program badania UFO

Share

Instytut Matematyki Stosowanej (IPM) M.V Keldysh RA uruchomił program naukowy, który będzie badał niezidentyfikowane obiekty latające (UFO), powiedział IPM w komunikacie opublikowanym w poniedziałek.

Uruchamiamy naukowy program badania niezidentyfikowanych obiektów latających. Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś niezwykłego obiektu lub zjawiska na niebie, a wygląd, kształt lub ruch obiektu wydał Ci się dziwny, lub jeśli właśnie zauważyłeś coś interesującego i niezrozumiałego na niebie to wyślij materiały fotograficzne/wideo na nasz adres e-mail: ufo@keldysh.ru

Czytamy na kanale IPM Telegram. Instytut również poprosił o wskazanie miejsca, czasu i okoliczności obserwacji obiektów. „Rozwiążemy to razem” – dodali.

ufo na powaznie

Zainteresowanie Rosji nad UFO sięga czasów sowieckich, kiedy to Ministerstwo Obrony i inne agencje przeprowadziły tajne 13-letnie badanie raportów o UFO. Z badań tych wynikało, że UFO to prawdziwe obiekty fizyczne o nieznanym pochodzeniu i naturze, a niektóre z nich mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.

Obecne badania Rosji nad UFO wpisują się w globalny trend zwiększonej uwagi i otwartości na to zjawisko, ponieważ coraz więcej krajów i organizacji ujawnia swoje oficjalne dochodzenia.

Źródło: https://nauka.tass.ru/nauka/17381519

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze