Kancelaria Compass Rose z powodzeniem zakończyła reprezentację Davida Gruscha

Share

Oficjalne oświadczenie byłych adwokatów Davida Gruscha, które zostało wydane w piątek, 9 czerwca, na stronie kancelarii.


David Grush

Washington, DC – Compass Rose Legal Group z powodzeniem zakończyła reprezentację byłego klienta Davida Grusha w sprawach dotyczących jego uzasadnionego przekonania, że elementy Służby Wywiadu nieprawidłowo zataiły lub ukryły rzekomo tajne informacje przed Kongresem Stanów Zjednoczonych. Kancelaria złożyła wąsko sformułowane zgłoszenie od sygnalisty do Inspektora Generalnego Społeczności Wywiadowczej („ICIG„) oraz zajmowała się sprawami personalnymi – reprezentując pana Grusha od lutego 2022 roku.

Ostatnie artykuły medialne nieprawidłowo przedstawiają zakres reprezentacji kancelarii i zawierają istotnie nieprawdziwe informacje dotyczące naszej reprezentacji, które poprosiliśmy o sprostowanie.

Ujawnienia sygnalisty nie odnosiły się do szczegółów rzekomo tajnych informacji, które pan Grush teraz publicznie przedstawił, a treść tych informacji zawsze wykraczała poza zakres reprezentacji Compass Rose. Compass Rose nie zajęła i nie zajmuje żadnego stanowiska w sprawie treści zatajonych informacji.

Inspektor Generalny Społeczności Wywiadowczej uznał twierdzenie pana Grusha, że informacje zostały nieprawidłowo zatajone przed Kongresem, za pilne i wiarygodne w odpowiedzi na złożone zgłoszenie sygnalisty. Compass Rose zgłosiła tę sprawę ICIG działając zgodnie z przepisami prawa i pomyślnie broniła pana Grusha przed represjami.

Życzymy naszemu byłemu klientowi wszelkiej pomyślności na kolejnych etapach jego drogi.

Andrew P. Bakaj, Esq. and I. Charles McCullough, Esq.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

[…] Compass Rose z powodzeniem zakończyła reprezentację Davida Gruscha, wydaje się, że mimo oświadczenia kancelarii, Chuck McCullough zdecydował się kontynuować jego reprezentację niezależnie od firmy. Warto […]