Planowane wysłuchanie w kwestii UAP

Share

Na portalu askapol.com pojawiły się nowe doniesienia odnośnie przyszłego wysłuchania w kwestii UAP. W jednej z rozmów możemy usłyszeć, że Senator Gillibrand wyraża nadzieję, iż publiczne wysłuchanie w senacie na temat UAP odbędzie się w lipcu, lub we wrześniu.

uap

@askpol.pl

W innej rozmowie Tim Burchett mówi o trwających wysiłkach mających na celu lepszą ochronę prawną dla sygnalistów UAP. Potwierdził, że Grusch przedstawił listę świadków, którzy współpracowali lub byli wrogo nastawieni w kwestii UAP. Burchett zapowiada, że niektórzy z tych ludzi będą częścią następnego wysłuchania. Członkowie UAP Caucas chcą, aby Tim Gallaudet także zeznawał, były admirał marynarki wojennej, w ostatnim czasie bardzo głośno wypowiada się w tej kwestii i był zaangażowany w incydent dotyczący UAP. Burchett ma także wątpliwości co do poprawki Schumera, zwraca uwagę na 50-60 stron biurokracji, uważa, że nadmiar biurokracji nie przyniesie konkretnych rezultatów.

Na pytanie o nadchodzące wysłuchanie w kwestii UAP, Burchett odpowiada, że ​​muszą ustalić konkretną datę i zacząć się na niej skupiać. Burchett krytykuje także tajne posiedzenia w SCIF, argumentując, że informacje, o których się dowiedział, są tajne, co utrudnia dyskusję na ten temat.

Źródła:

You may also like...