Siły Kosmiczne Odmawiają Informacji na Temat „Fastwalkers” i „Slowwalkers”

Share

Jak informuje The Black Vault, Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych odmówiły udzielenia informacji na temat „Fastwalkers” i „Slowwalkers” w odpowiedzi na wniosek zgodnie z Ustawą o Wolności Informacji (FOIA). Wniosek ten został złożony przez The Black Vault w lipcu 2023 roku i dotyczył procedur i instrukcji związanych z tymi terminami. Odmowa opiera się na wyłączeniu FOIA z powodu potencjalnego zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego.

Siły Kosmiczne
Image credit US Space Force

„Fastwalkers” to obiekty poruszające się z dużymi prędkościami wchodzące lub opuszczające atmosferę, a „Slowwalkers” to obiekty poruszające się wolno lub unoszące się poza atmosferą. Uważa się, że oba terminy mają związek z Północnoamerykańskim Dowództwem Obrony Powietrznej i Kosmicznej (NORAD) w celu klasyfikacji UAP.

W przeciwieństwie do otwartości Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i innych agencji w kwestii UAP, odmowa Sił Kosmicznych zdaje się mieć szczególne znaczenie, budzi to kolejne pytania i sprawia, że kwestia UAP staje się jeszcze bardziej enigmatyczna. Jest to również nie pierwszy raz, gdy amerykańskie wojsko odrzuca prośby o informacje dotyczące „Fastwalkers” i „Slowwalkers”. W listopadzie 2013 roku John Greenewald złożył podobne żądanie, a odpowiedź była niemal identyczna.

Czymkolwiek są te „fastwalkers”, zostały wspomniane w jednym z niewielu oficjalnych dokumentów, gdzie również wspomniano o bazie danych tych „niezidentyfikowanych śladów” sięgającej aż do 1972 roku. Czy to statek? Ciało niebieskie? Amerykańska technologia? Obce istoty? Rakiety? Czymkolwiek to jest, jest ściśle tajne.

Źródła:
https://www.theblackvault.com/documentarchive/space-force-says-documents-on-fastwalkers-and-slowwalkers-all-exempt-from-disclosure/
https://www.theblackvault.com/documentarchive/fastwalkers-slowwalkers/

You may also like...