Spotkania w SCIF z Inspektorami Generalnymi

Share

Politycy informują o nadchodzących dwóch zamkniętych spotkaniach w SCIF, na które zostaną zaproszeni jedynie wybrani członkowie. Pierwsze spotkanie 26 października odbędzie się z Inspektorem Generalnym Departamentu Obrony (DoD IG), który przesłuchiwał Gruscha w lipcu 2021 roku, a drugie 16 listopada z Inspektorem Generalnym Wspólnoty Wywiadu (ICIG), który przesłuchiwał Gruscha w maju 2022 roku. Informacje te nie mogły być udostępnione publicznie, dlatego zostaną omówione na spotkaniu w pomieszczeniu SCIF. Warto podkreślić, że Grusch nie będzie obecny na żadnym z tych spotkań.

Według Tima Burchetta, głównym tematem spotkań, które mają mieć miejsce przed świętami Bożego Narodzenia, będą twierdzenia Davida Gruscha dotyczące UAP. Grusch zeznał przed Kongresem, że USA prowadzi tajny program pozyskiwania i inżynierii wstecznej UAP.

To może sugerować, że DoD IG i ICIG w SCIF poinformują członków Komitetu Nadzoru Izby o swoim dochodzeniu w sprawie tajnych programów UAP. Nie ma pewności i jest mało prawdopodobne, że Tim Burchett, Anna Luna, Jared Moskowitz i Matt Gaetz zostaną dopuszczeni do ściśle tajnych informacji, a tym bardziej że będą mogli je publicznie ujawnić.

You may also like...