Nowa organizacja ASA: Przejrzystość w sprawie UAP i bezpieczeństwo

Share

Nowa organizacja charytatywna Americans for Safe Aerospace (ASA) rozpoczyna swoją działalność w celu przejrzystości i zrozumienia zjawisk UAP. Organizacja została założona przez Ryana Gravesa, byłego porucznika i pilota US Navy F/A-18, który był pierwszym pilotem w czynnej służbie, który zgłosił się do Kongresu w sprawie UAP.

Identyfikacja luk w świadomości domeny ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa narodowego USA. Jeśli UAP są zagranicznymi narzędziami, to musimy odpowiednio zareagować. Jeśli UAP nadal będzie przeciwstawiać się konwencjonalnym wyjaśnieniom — musimy inwestować w badania naukowe. ASA wspiera pilotów wojskowych i komercyjnych oraz pracowników branży lotniczej i kosmicznej dotkniętych przez UAP, naukowców zaangażowanych w zbadanie tego zjawiska oraz zaniepokojonych obywateli.

Strategia ASA składa się z trzech elementów:

 1. Zbudowanie pierwszej w historii koalicji pilotów wojskowych i komercyjnych, aby pomóc w prowadzeniu tych działań.
 2. Zwołanie bezprecedensowej rady doradczej składającej się z pilotów wojskowych i komercyjnych, ekspertów w dziedzinie lotnictwa i kosmonautyki, bezpieczeństwa narodowego, wywiadu, polityki federalnej, nauki i środowisk akademickich, którzy pomogą nam w tym wszystkim.
 3. I Ciebie! Niezbędne jest posiadanie silnej, wspierającej społeczności, aby pokazać Kongresowi, władzy wykonawczej i mediom, że UAP zasługuje na poważne traktowanie, bez piętnowania i jako pilne w kwestii związanej z bezpieczeństwem lotnictwa, bezpieczeństwem narodowym i nauką.

Informacje i skład zespołu ASA:

Rada Dowództwa Załóg Lotniczych – ASA jest pierwszą w historii koalicją pilotów wojskowych i komercyjnych zajmujących się UAP. Piloci, załogi samolotów i operatorzy byli kluczowymi świadkami incydentów UAP, ale otrzymywali niewielkie lub żadne wsparcie, gdy składali trudne do wyjaśnienia raporty. To nie jest tylko problem stygmatyzacji, ale stygmatyzacji zakodowanej w społeczeństwie. Rada Załóg Lotniczych ASA zapewni fachową wiedzę w tej sprawie i utoruje drogę większej liczbie pilotów wojskowych i komercyjnych do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

 • Alex Dietrich — były pilot F/A-18, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych.
 • David Fravor — były pilot F/A-18, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych; Dowódca Eskadry Czarnych Asów (w stanie spoczynku).
 • Sam Fletcher — były oficer systemu uzbrojenia F/A-18, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych.
 • Lewis Harding — były szef bezpieczeństwa sił powietrznych USA; Pułkownik, 940 Skrzydło / 9 Skrzydło Rozpoznawcze.
 • Mark Hulsey — były pilot F/A-18, US Marines.
 • Chris Van Voorhis — kapitan A-330, Hawaiian Airlines; Instruktor lotu samolotem A-330.


Rada doradcza ASA składa się z ekspertów technicznych, liderów myśli i naukowców, którzy są liderami w kwestii UAP. Reprezentują zróżnicowany przekrój odpowiednich środowisk, począwszy od bezpieczeństwa narodowego, wywiadu, Kapitolu, dziennikarstwa, nauk ścisłych i przemysłu lotniczego / UAV.

 • Bryan Bender — wiceprezes ds. strategii komunikacji, SMI; były redaktor obrony w Politico.
 • Tim Gallaudet — były szef National Oceanic and Atmospheric Administration, kontradmirał marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych (w stanie spoczynku).
 • Robin Hanson — profesor ekonomii, Uniwersytet George’a Masona; Badacz w Future of Humanity Institute w Oksfordzie.
 • John Lettieri — współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny Economic Innovation Group.
 • Avi Loeb — profesor astronomii, Harvard; Kierownik Projektu Galileo.
 • Susan McCue — była szefowa sztabu senatora USA Harry’ego Reida; Współzałożyciel One Campaign.
 • Chris Mellon — były zastępca zastępcy sekretarza obrony ds. wywiadu.
 • Garry Nolan — profesor patologii, Stanford University of Medicine, założyciel Fundacji SOL.
 • Adam Ozimek — Główny Ekonomista, Grupa Innowacji Gospodarczych.
 • David Radzanowski — były wiceprezes i dyrektor finansowy, The Aerospace Corporation; Były dyrektor finansowy i szef sztabu NASA.
 • Terry Virts — dowódca Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, astronauta NASA; Pułkownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (w stanie spoczynku).

Teraz muszę zapytać. Pomożesz nam? Nasza społeczność liczy już ponad 2000 osób i chcemy podwoić tę liczbę, aby pokazać członkom Kongresu, że traktujemy to poważnie. Nasze głosy razem mają większą moc. Czy możesz zaprosić 3 znajomych do dołączenia do ASA? https://www.safeaerospace.org/

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

[…] Ryan Graves – Emerytowany pilot i porucznik US Navy, dyrektor organizacji ASA. […]