Profesor Nolan oczekuje nowych informacji dot. UAP w ciągu 6 miesięcy

Share
ufo na powaznie
Garry P Nolan jest amerykańskim immunologiem pracownikiem naukowym i wynalazcą Zajmuje stanowisko profesora Rachforda i Carloty A Harris w Departamencie Pathology Stanford University School of Medicine

W wywiadzie z Mattem Fordem w programie The Good Trouble Show, profesor Nolan oczekuje, że osoby z wewnątrz przedstawią nowe informacje dotyczące UAP w ciągu 6 miesięcy, które jak podkreśla, wiele zmienią. Został także zapytany o charakter historii, które zostały udostępnione pod ochroną sygnalisty w Waszyngtonie. Na pytanie, jak scharakteryzowałby te historie, odpowiedział: „Odzyskanie wraku i kontakt”.

Warto też wspomnieć, że w innym wywiadzie profesor dzieli się swoim spojrzeniem na publiczne przesłuchania UAP. Stwierdził, że „woo” jest tuż za rogiem. To się dzieje, kilku kongresmenów otwarcie o tym mówi, wiecie dosłownie, oni idą do mównicy z prośbą o otwarte przesłuchanie, mamy podpisy od 12 senatorów potwierdzające, że to robimy. Ludzie muszą tylko spojrzeć, jak wiele się zmieniło przez ostatnie 3 miesiące i jak daleko to zaszło.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze