Przesłuchanie w kwestii UAP: Bezpieczeństwo narodowe, publiczne oraz przejrzystość

Share

26 lipca podkomisja ds. Bezpieczeństwa Narodowego, Granic i Spraw Zagranicznych przeprowadzi przesłuchanie zatytułowane „Niezidentyfikowane zjawiska anomalne: implikacje dla bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa publicznego i przejrzystości rządu”. Przesłuchanie ma na celu zbadanie relacji świadków z pierwszej ręki na temat UAP oraz ocenę przejrzystości i odpowiedzialności rządu federalnego w kontekście możliwych zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego USA wynikających z UAP. Podczas tego przesłuchania zostaną również podkreślone wysiłki ustawowe mające na celu zapewnienie przejrzystości w sprawie UAP i wymuszenie na rządzie federalnym udostępnienia amerykanom informacji dotyczących potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa publicznego i narodowego.

Przesłuchanie odbędzie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Pentagon i biurokraci w Waszyngtonie przez dziesięciolecia ukrywali te informacje, ale wreszcie wyciągniemy to na światło dzienne. Zapraszamy wiarygodnych świadków, którzy będą mogli przedstawić publicznie zeznania, ponieważ Amerykanie zasługują na prawdę. Skończyło się zamiatanie pod dywan.

powiedział Tim Burchett

W 2022 roku na polecenie Kongresu Departament Obrony utworzył Biuro Rozwiązywania Anomalii na Wszystkich Obszarach (AARO), aby prowadzić dochodzenia w sprawie raportów o niezidentyfikowanych zjawiskach anomalnych. Rząd federalny wydaje miliony dolarów na badanie UAP, ale odmawia ujawnienia informacji amerykańskiemu społeczeństwu, odtajniając wybrane filmy i badania dotyczące różnych incydentów związanych z UAP, bez dostarczania konkretnych informacji co do ich pochodzenia.

Dotychczasowe podejście rządu Stanów Zjednoczonych polegało na pozostawieniu amerykańskiego społeczeństwa w nieświadomości co do informacji na temat UAP, odmawianiu udzielania odpowiedzi na pytania stawiane przez sygnalistów, unikaniu uwag i obaw Amerykanów dotyczących możliwych zagrożeń dla naszego bezpieczeństwa narodowego i publicznego spowodowanym UAP oraz domyślnie skrajną i nieuzasadnioną klasyfikację. Jeśli ostatnie kilka miesięcy mnie czegoś nauczyło, to tego, że to jest problem, który ma znaczenie dla Amerykanów. Ma to także wpływ na przejrzystość i odpowiedzialność, jakie nasz rząd powinien zapewnić ludziom, którym służy. Nie mogę się doczekać, aż ten temat ujrzy światło dzienne.

powiedziała Anna Paulina Luna

Podczas przesłuchania świadkowie zobowiązani są do złożenia zeznań pod przysięgą, a zeznawać będą:

  • David Grusch – były przedstawiciel Narodowego Biura Rozpoznawczego, UAP Task Force, Departament Obrony
  • Ryan Graves – były pilot Marynarki Wojennej, dyrektor Americans for Safe Aerospace
  • David Fravor – były dowódca Eskadry Czarnych Asów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych

Burchett i członkowie Komisji Nadzoru na temat zbliżającego się przesłuchania w sprawie UAP

Źródło: https://oversight.house.gov/release/national-security-subcommittee-to-hold-hearing-on-unidentified-anomalous-phenomena/

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze