Przewiduje serię przesłuchań UAP, to będą wiadomości na skalę międzynarodową

Share

We wtorek, 9 maja odbyło się telefoniczne spotkanie z Timem Burchettem, podczas którego wyborcy mieli możliwość zadzwonić i porozmawiać z nim na temat jego działań w Waszyngtonie.

Oto nagranie audio udostępnione przez Chrisa Sharpa z rozmowy z Timem Burchettem, w której odpowiada on na pytanie: „Czy możesz rozwinąć swoje wysiłki na rzecz przeprowadzenia przesłuchania związanego z UAP z Komisją Nadzoru Izby w czerwcu i czy rozważałeś poproszenie byłego dyrektora AATIP, Lue Elizondo, o złożenie zeznań, w dodatku do pilotów i personelu wojskowego, którzy mieli do czynienia z UAP?”

ufo na powaznie
Tim Burchett to amerykański polityk członek Partii Republikańskiej Od 2019 roku pełni funkcję przedstawiciela USA w drugim okręgu kongresu w stanie Tennessee Wcześniej pełnił funkcję burmistrza hrabstwa Knox w stanie Tennessee W 2020 roku został wybrany do Kongresowego Panelu ds <abbr class=c2c text hover title=Unidentified Flying Object Niezidentyfikowany Obiekt Latający>UFO<abbr>

Tak, Lue to mój kumpel. Może o tym wiesz, może nie, ale to mój bardzo dobry przyjaciel. W tej chwili prowadzimy jakby negocjacje z szefem izby i przewodniczącym Comer, oboje mi powiedzieli, że będziemy mieli przesłuchania w tej sprawie, ponieważ zgadzają się ze mną, że to było tuszowanie sprawy. I myślę, że na kolejnym przesłuchaniu będzie bardzo ważne, aby wystąpili tam piloci, trzeba pozwolić im mówić, ponieważ daliśmy im tę możliwość, aby nie zszargać ich reputacji. Więc to będzie naszym pierwszym krokiem. Myślę, że prawdopodobnie będzie seria przesłuchań, przewiduję, że będą to wiadomości na skalę międzynarodową, ponieważ mamy obserwacje i są one na wojskowych instalacjach. Z ostatnich oficjalnych informacji wynika, że mieliśmy ponad 13 niemal kolizji z naszymi samolotami i mamy to coś w naszej przestrzeni powietrznej, czego nie kontrolujemy i nie wiemy, skąd pochodzi, czy z zagranicy, czy skąd, jest to dla mnie bardzo wymowne. I fakt, że ten kraj nadal nie ufa swoim ludziom i nie mówi prawdy, gdy już ją ma, to jest dla mnie trochę przerażające. Więc tak, będziemy dalej naciskać i nie odpuszczę, dopóki mnie stąd nie wyrzucą. Co ciekawe, to prawdopodobnie jedna z rzeczy, za które dostaje najwięcej krytyki. Ale jeśli zapytasz społeczeństwo, to zwykle ma to wysokie poparcie, więc jest to powszechne. Ludzie nie ufają rządowi i chcą wiedzieć, co się dzieje z tą sprawą, ponieważ to już nie jest zjawisko. To jest… To jest dobrze znane. Mamy fizyków, naukowców, pilotów marynarki wojennej i pilotów sił powietrznych, którzy przysięgają, że napotkali coś niezwykłego. Więc tak, będziemy działać i dziękuję za to pytanie.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lauri92

Wiadomo kiedy mają się odbyć te przesłuchania?