Senat USA ogłasza publiczne przesłuchanie w sprawie UAP/UFO

Share

Dnia 19 kwietnia Senator Gillibrand będzie przewodniczyć publicznemu przesłuchaniu dotyczącemu UAP / UFO, które zostało zorganizowane przez podkomisje ds. „Pojawiających Się Zagrożeń I Zdolności” w ramach „Senackiej Komisji Sił Zbrojnych (SASC)”. Przed zaplanowanym przesłuchaniem publicznym odbędzie się zamknięte przesłuchanie.

ufo na powaznie
Kirsten Elizabeth Gillibrand to amerykańska prawniczka i polityk pełniąca funkcję senatora Stanów Zjednoczonych od 2009 roku Jest członkinią Partii Demokratycznej

Przesłuchanie zostało zaplanowane w celu rozwiązania rosnących obaw związanych z incydentami UAP. Oczekuje się również, że politycy będą opowiadać się za dodatkową przejrzystością i finansowaniem śledztw UAP. Warto również zaznaczyć, że świadkiem będzie dr. Sean Kirkpatrick – dyrektor AARO.
Garry Nolan twierdzi, że Sean Kirkpatrick „prawdopodobnie wie o tym zjawisku więcej niż ktokolwiek inny na świecie, jeśli chodzi o to, jakie informacje udało mu się zebrać”.

Ogłoszenie nastąpiło po tym, gdy senator Gillibrand, publicznie skarciła Departament Obrony za brak pełnego finansowania AARO drugi rok z rzędu podczas przesłuchania w sprawie wniosku budżetowego Departamentu Obrony.

https://www.youtube.com/watch?v=UVh6SLtKxmY


W opinii publicznej Senator Gillibrand to uosobienie bezpośredniości, a jej wyrazistość i pewność siebie są godne podziwu. Miejmy nadzieję, że to nastawienie zostanie przeniesione na najbliższe przesłuchania. Gillibrand wydaje się rozumieć kontekst wokół UAP i podchodzi do tego poważnie.

Transmisja na żywo odbędzie się 19 kwietnia na stronie: US Armed Service o 16:30

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze