Senator Kirsten Gillibrand zapewnia wsparcie dla sygnalistów

Share

W wywiadzie dla „The Good Trouble Show z Matt Fordem”, Senator Kirsten Gillibrand zachęca świadków zdarzeń związanych z Niezidentyfikowanymi Zjawiskami Anomalnymi (UAP), aby podzielili się swoimi zeznaniami z jej biurem.

ufo na powaznie

Gillibrand zapewniła potencjalnych sygnalistów, że jej biuro ma zdolność do radzenia sobie z poufnymi informacjami i przeprowadzania przesłuchań w bezpiecznych warunkach. W odpowiedzi na pytanie, czy jest zaskoczona, że niektórzy sygnaliści wciąż obawiają się konsekwencji pomimo zapewnień określonych w ustawie na rok 2023, Senator Gillibrand odpowiedziała, że wszyscy, którzy zgłaszają się z informacjami o takich zjawiskach, otrzymują ochronę prawną, a ich dane są traktowane jako poufne. Senator Gillibrand zapewnia, że z jej pomocą osoby te mogą odważnie opowiedzieć swoje historie i mieć pewność, że zostaną wysłuchani przez dr. Kirkpatricka.

Podkreśliła, że jej biuro zapewni sygnalistom bezpieczeństwo. „Zapewniam, że istnieje miejsce, SCIF (Jest to pomieszczenie o ultra-wysokim poziomie zabezpieczeń, w którym urzędnicy i kontrahenci rządu podejmują nadzwyczajne środki ostrożności, aby przeglądać ściśle tajne informacje), w którym mogą złożyć zeznania. Nie pozwolimy, aby stała im się krzywda i poradzimy sobie jakimikolwiek umowami, które zawarli.”

Podczas ostatniego przesłuchania dr Kirkpatrick zapowiedział złożenie publicznie dostępnej strony internetowej dla potencjalnych sygnalistów, ale zaznaczył, że wciąż czeka na jej zatwierdzenie – reagując na to opóźnienie, senator Gillibrand w swoim ostatnim wywiadzie wyraziła zaniepokojenie, mówiąc: „Najwyraźniej gdzieś jest jakiś problem lub przeszkoda, ale zamierzam to wyjaśnić i dojść do sedna sprawy”.

Senator podała również adres e-mail dla osób zainteresowanych podzieleniem się swoimi informacjami – casework@gillibrand.senate.gov, komentując, że jeśli powołają się na UAP, „ to dotrze to do naszego personelu wojskowego, który następnie podejmą działania w celu zapewnienia im poufnej pomocy i porad w kwestii możliwych następnych kroków oraz ochrony, jakiej mogą się spodziewać”.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze