Sygnaliści informują kongres o programach UFO

Share

Według adwokata – Sheehana, czołowego naukowca ze Stanfordu – Nolana oraz byłych urzędników programów UFO, członkowie Kongresu rozmawiali z co najmniej sześcioma sygnalistami, którzy twierdzą, że pracowali w programach wojskowych dotyczących UFO. Polegały na odzyskiwaniu i inżynierii wstecznej obiektów, na przykład z Roswell i zdecydowali się oni przedstawić informacje przed wysoko postawionymi członkami Kongresu.

ufo na powaznie

Od dziesięcioleci jest to temat programów telewizyjnych, powieści sci-fi i teorii, że rząd przechowuje kosmiczny wrak w tajnym bunkrze i stara się go rozebrać, aby zrozumieć zaawansowaną technologię. Jednak po uchwaleniu przez Kongres ustawy, która zapewnia ochronę sygnalistom, sytuacja stała się o wiele bardziej poważna – sugerując, że może to być coś więcej niż tylko fikcja.

Ustawa o autoryzacji obrony narodowej (NDAA) z 2023 roku, podpisana przez prezydenta Joe Bidena w grudniu, zawierała poprawkę wymagającą od Pentagonu, aby przekazał wysoko postawionym senatorom poufne raporty na temat wcześniej nieujawnionych programów dotyczących „niezidentyfikowanych zjawisk anomalnych – UAP, a w tym odzyskania materiału, analizy materiału i inżynierii wstecznej”.

W wywiadzie udzielonym wyłącznie DailyMail.com Daniel Sheehan powiedział, że pozostaje w kontakcie z co najmniej sześcioma byłymi urzędnikami rządowymi lub kontraktorami wojskowymi, którzy twierdzą, że pracowali w takim programie. Zaznaczył również, że niektórzy z tych sześciu sygnalistów poinformowało personel komitetów senackich zajmujących się wywiadem wojskowym nawet przed uchwaleniem NDAA i mogli być inspiracją dla senatorów, aby zainteresować się „inżynierią wsteczną”. „Jest co najmniej sześciu, którzy już z nimi rozmawiali. Pracownicy Senatu kontaktowali się też z innymi” – mówi Sheehan.

Sheehan twierdzi, że świadkowie, którzy mają rzekomo wiedzę na temat programów typu Roswell, w tym były dyrektor Agencji Wywiadu Obrony, zostali skierowani na rozmowy z biurem Pentagonu, All-domain Anomaly Resolution Office (AARO).

ufo na powaznie
Garry P Nolan jest amerykańskim immunologiem pracownikiem naukowym i wynalazcą Zajmuje stanowisko profesora Rachforda i Carloty A Harris w Departamencie Pathology Stanford University School of Medicine


Czołowy naukowiec ze Stanforda również twierdzi, że jest w kontakcie z sygnalistami. Immunolog i nominowany do Nagrody Nobla Dr. Garry Nolan został także zlecony przez CIA, aby zbadać przypadki tajemniczego syndromu Hawany, który dotknął pracowników ambasad na całym świecie. On także, jest w kontakcie z kilkoma byłymi pracownikami programów inżynierii wstecznej UFO.
„Posiadam dobry powód, by ufać pewnej liczbie osób, które były faktycznie częścią programów inżynierii wstecznej lub bardzo blisko z nimi związane, lub które złożyły zeznanie na ten temat niedawno” – powiedział w jednym z podcastów.
Kiedy składasz zeznania, jesteś pod przysięgą. Więc te osoby narażają swoje kariery na ryzyko, łamiąc jedną przysięgę [o poufności] i składając drugą.


Źródło: dailymail.co.uk

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pabick

Sygnaliści to kto to?

Ostatnio edytowane 1 rok temu by Pabick
Pabick

Dzięki