Tim Burchett o obserwacjach UFO

Share

Tim Burchett w wywiadzie telewizyjnym dla NewsNation, został zapytany, czy wierzy, że część z tych 650 przypadków UFO faktycznie pochodzi z kosmosu. Odpowiedział, że tak. Jednak problem polega na tym, że prosimy Pentagon o ujawnienie informacji, które ukrywa od co najmniej 1947 roku, od katastrofy w Roswell, i nie można na nich polegać. Z jednej strony mówią publicznie, że to pochodzi z jakiegoś statku matki, a z drugiej strony mówią, że nie mamy żadnych wskazówek, że to pochodzi z kosmosu. Ja po prostu nie ufam Pentagonowi, oni to kryją, a to na nich polegamy w kwestii informacji.

Powiedziałem to raz i powiem to jeszcze raz, jedynym sposobem, w jaki możemy rozwiązać tę sprawę, jest ujawnienie przez kogoś niezaprzeczalnych dowodów, informacji, lokalizacji statku, materiału o charakterze pozaziemskim lub materiału filmowego, który będzie musiał być lepszy niż te w podczerwieni, które widzieliśmy.

ufo na powaznie
Tim Burchett to amerykański polityk członek Partii Republikańskiej Od 2019 roku pełni funkcję przedstawiciela USA w drugim okręgu kongresu w stanie Tennessee Wcześniej pełnił funkcję burmistrza hrabstwa Knox w stanie Tennessee W 2020 roku został wybrany do Kongresowego Panelu ds <abbr class=c2c text hover title=Unidentified Flying Object Niezidentyfikowany Obiekt Latający>UFO<abbr>

Burchett został zapytany, co przekonuje go, że niektóre z tych obiektów mogą być pochodzenia pozaziemskiego. Odpowiedział, że odnosi się do relacji pilotów marynarki wojennej i sił powietrznych, którzy nie byli w stanie dogonić i zidentyfikować tych dziwnych obiektów, które widzieli. Twierdzi, że to najlepsi piloci na świecie, którzy latają na maszynach wartych miliony dolarów i mówią, że nie mogą tego dogonić. Obiekty UFO, które widzieli, łamią wszelkie prawa fizyki, poruszają się z ogromną prędkością bez emitowania ciepła i zmieniają kierunek lotu w sposób nieprawdopodobny, latają nawet pod wodą. Według niego, jeśli te obiekty nie pochodzą z Chin lub Rosji, to skąd? Odzyskaliśmy już rzeczy w przeszłości, których też nie chcą ujawnić – mówi Burchett.

Tim został także zapytany o ostatni materiał wideo udostępniony przez AARO
Burchett zaznaczył, że jest bardziej zaznajomiony z nagraniami wykonywanymi przez marynarkę wojenną nad oceanem, ale według niego są one podobne do innych przypadków i nie ma żadnego wyjaśnienia dla braku sygnału cieplnego czy wskazówek do identyfikacji. Dodał, że Pentagon próbuje nadrobić zaległości, a amerykańska opinia publiczna tego nie kupuje. Karmią nas tylko tymi drobiazgami, to tylko przykrywka. Mają znacznie więcej informacji i muszą to ujawnić.

Cały wywiad:

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze