Urzędnicy wywiadu: USA pozyskały pojazd pochodzenia innego niż ludzkie.

Share


David Grusch to były funkcjonariusz wywiadu, który został sygnalistą, przekazał Kongresowi oraz Inspektorowi Generalnemu Społeczności Wywiadowczej obszerną i poufną informację dotyczącą tajnych programów. W ramach jego relacji odzyskano nienaruszone i częściowo nienaruszone pojazdy pochodzenia innego niż ludzkie. Twierdzi on, że informacje te zostały bezprawnie zatajone przed Kongresem, a on sam złożył skargę, zarzucając, że doświadczył bezprawnych działań odwetu za ujawnienie poufnych informacji, które są tu po raz pierwszy publikowane.

Inni urzędnicy wywiadu, zarówno czynni, jak i emerytowani, posiadający wiedzę na temat tych programów dzięki swojej pracy w różnych agencjach, niezależnie dostarczyli podobne informacje potwierdzające twierdzenia Gruscha, zarówno oficjalnie, jak i nieoficjalnie.

David Charles Grusch

David Charles Grusch

36-letni sygnalista, odznaczony i były oficer bojowy w Afganistanie, jest weteranem Narodowej Agencji Wywiadu Geoprzestrzennego (NGA) i Narodowego Biura Rozpoznania (NRO). W latach 2019-2021 pełnił funkcję przedstawiciela biura rozpoznania w Zespole Zadaniowym ds. UAP. Od końca 2021 do lipca 2022 roku był współodpowiedzialny w NGA za analizę UAP oraz przedstawicielem w tym zespole.

Grupa zadaniowa została utworzona w celu zbadania tego, co kiedyś nazywano UFO, a obecnie oficjalnie nazywa się UAP. Grupa zadaniowa była kierowana przez Departament Marynarki Wojennej w ramach Biura Podsekretarza Obrony ds. wywiadu i bezpieczeństwa. Od tego czasu została zreorganizowana i rozszerzona na All-Domain Anomaly Resolution Office, aby objąć badania obiektów operujących również pod wodą.

Grusch twierdzi, że od dziesięcioleci do dnia dzisiejszego rząd, sojusznicy i dostawcy sprzętu obronnego pozyskiwali częściowe fragmenty oraz nienaruszone pojazdy, zarówno teraz, jak i w przeszłości. Analizy wykazały, że odzyskane obiekty są „egzotycznego pochodzenia (inteligencja niezwykła, niezależnie od tego, czy jest pozaziemskiego, czy nieznanego pochodzenia), stwierdzono na podstawie morfologii pojazdów, badań naukowych materiałów oraz unikalnych układów atomowych i sygnatur radiologicznych”. „Nie mówimy o prozaicznym pochodzeniu ani tożsamości” – powiedział Grusch, odnosząc się do informacji, które dostarczył Kongresowi i obecnemu ICIG. „Materiał obejmuje nienaruszone i częściowo nienaruszone pojazdy”.

Zgodnie z protokołami, Grusch przekazał Departamentowi Obrony informacje, które zamierzał ujawnić. Jego wypowiedz na temat tego zagadnienia była „autoryzowana przez departament obrony do publikacji” 4 i 6 kwietnia 2023 roku w dostarczonych dokumentach dla The Debrief.

Ujawnienia Gruscha i niepublicznych świadków zgodnie z nowymi przepisami ochrony sygnalistów, pokazują rosnącą determinację niektórych członków rządu do rozwikłania kolosalnej zagadki, która dręczyła wojsko i fascynuje opinię publiczną. Przez wiele dekad Siły Powietrzne prowadziły kampanię dezinformacyjną mającą na celu zdyskredytowanie zgłaszanych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów. Teraz, po dwóch publicznych przesłuchaniach i wielu tajnych briefingach, Kongres domaga się odpowiedzi.

Karl E. Nell, niedawno emerytowany pułkownik armii i obecny dyrektor lotniczy, który był łącznikiem armii z grupą zadaniową UAP w latach 2021-2022 i pracował tam z Gruschem, opisuje Gruscha jako „niebudzącego żadnych wątpliwości czy zarzutów”.

Christopher Mellon, który przez prawie dwadzieścia lat pracował w Amerykańskiej Społeczności Wywiadowczej i pełnił funkcję Zastępcy Asystenta Sekretarza Obrony ds. Wywiadu, od lat współpracuje z Kongresem w sprawie UAP.

Kilku dobrze postawionych obecnych i byłych urzędników podzieliło się ze mną szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego rzekomego programu, w tym wglądem w historię, dokumenty zarządzające oraz lokalizację, gdzie rzekomo porzucono i odzyskano pojazd. Jednakże dostarczenie tych potencjalnie eksplozywnych informacji do odpowiednich rąk w celu zweryfikowania jest delikatnym zadaniem. Sprawa ta jest utrudniona przez fakt, że wiele potencjalnych źródeł, słusznie lub niesłusznie, nie ufa przywództwu Biura AARO, utworzonego przez Kongres.

powiedział Mellon.
David Grusch ufo na powaznie

Niektórzy wewnętrzni informatorzy są już teraz gotowi podjąć ryzyko i po raz pierwszy ujawnić się z wiedzą na temat programów odzyskiwania.

Jonathan Grey jest oficerem wywiadu Stanów Zjednoczonych z klauzulą najwyższej tajności, który obecnie pracuje dla National Air and Space Intelligence Center (NASIC), gdzie koncentruje się na analizie UAP. Wcześniej miał doświadczenie w służbie Private Aerospace i Department of Defense Special Directive Task Forces..

Zjawisko nie-ludzkiej inteligencji jest prawdziwe. Nie jesteśmy sami. Odzyskiwanie tego rodzaju nie jest ograniczone do Stanów Zjednoczonych. To jest zjawisko globalne, ale globalne rozwiązanie nadal nam umyka.

powiedział Grey

W Narodowej Agencji Geoprzestrzennej Wywiadu, Grusch pełnił funkcję Starszego Oficera Integracji Zdolności Wywiadowczych, posiadał upoważnienie na poziomie tajne/sklasyfikowane informacje. Był również Starszym Doradcą Technicznym agencji ds. analizy nieznanych obiektów w powietrzu i kwestii medialnych. W latach 2016-2021 służył w Narodowym Biurze Rozpoznawczym jako Starszy Oficer Wywiadu i kierował produkcją codziennego briefingu dyrektora NRO. Grusch był cywilnym pracownikiem rangi GS-15, co odpowiada stopniowi pułkownika w wojsku.

Grusch służył jako Oficer Wywiadu przez ponad czternaście lat. Weteran Sił Powietrznych, posiada liczne nagrody i odznaczenia za swoje zaangażowanie w tajne operacje na rzecz bezpieczeństwa Ameryki. Grusch przygotował wiele raportów na temat UAP dla Kongresu podczas swojej służby w rządzie, a także pomógł w opracowaniu ustawy, którą przewodzili senatorowie Kirsten Gillibrand i Marco Rubio, i która została podpisana przez prezydenta Bidena w grudniu 2022 roku.

W swoich oświadczeniach, które zostały zatwierdzone do publikacji przez Pentagon w kwietniu, Grusch twierdził, że „starsze programy” dotyczące UFO były długo ukrywane w „wielu agencjach, w których działalność dotycząca UAP, była zagnieżdżona w konwencjonalnych programach dostępu do tajnych informacji, bez odpowiedniego raportowania różnym organom nadzorczym”.

Począwszy od 2022 r. Grusch dostarczał Kongresowi godziny nagranych informacji niejawnych przepisanych na setki stron, które zawierały szczegółowe dane dotyczące programu odzyskiwania materiałów. Kongres nie otrzymał żadnych fizycznych materiałów związanych z obiektami.

Dochodzenie Gruscha koncentrowało się na obszernych wywiadach z urzędnikami wywiadu wysokiego szczebla, z których niektórzy byli bezpośrednio zaangażowani w program. Twierdzi on, że operacja była nielegalnie chroniona przed odpowiednim nadzorem Kongresu, a on sam był celem i był nękany z powodu swojego śledztwa.

Osoby uczestniczące w tych programach UAP zwróciły się do mnie w ramach moich obowiązków służbowych i ujawniły swoje obawy dotyczące wielu wykroczeń, takich jak nielegalne zawieranie umów wbrew federalnym przepisom dotyczącym nabywania i inne przestępstwa oraz tłumienie informacji w wykwalifikowanej bazie przemysłowej i środowisku akademickim

powiedział Grusch

Współpracownicy, którzy poręczyli za Gruscha, powiedzieli, że jego informacje są bardzo wrażliwe, dostarczając dowodów na to, że materiały z obiektów pochodzenia innego niż ludzkie są w posiadaniu ściśle tajnych czarnych programów. Chociaż lokalizacje, nazwy programów i inne konkretne dane pozostają niejawne, to inspektor generalny i pracownicy komisji wywiadu otrzymali te szczegóły. Kilku obecnych członków programu odzyskiwania rozmawiało z biurem Inspektora Generalnego i potwierdziło informacje dostarczone przez Gruscha.

Grusch opuścił rząd 7 kwietnia 2023 r., aby, jak powiedział, zwiększyć odpowiedzialność rządu poprzez świadomość społeczną. Pozostaje dobrze wspierany w kręgach wywiadowczych, a liczne źródła poręczyły za jego wiarygodność.

Jego twierdzenie dotyczące istnienia pozaziemskiego wyścigu zbrojeń, który odbywał się tajnie przez osiemdziesiąt lat i skupiał się na inżynierii wstecznej technologii nieznanego pochodzenia, jest zasadniczo prawdziwe, podobnie jak niezaprzeczalne przekonanie, że przynajmniej niektóre z tych technologii nieznanego pochodzenia pochodzą od istot nie-ludzkich

powiedział Karl Nell – emerytowany pułkownik armii, który pracował z Gruschem w grupie zadaniowej UAP. W ocenie wydanej w 2022 roku, Laura A. Potter, zastępca szefa sztabu ds. wywiadu, Departamentu Armii, opisała Nella jako „oficera z najwyższym kompasem moralnym”.

Grusch reprezentowany jest przez Charlesa McCullougha III z kancelarii Compass Rose Legal Group w Waszyngtonie oraz pierwotnego Inspektora Generalnego Społeczności Wywiadowczej, mianowanego przez Senat Stanów Zjednoczonych w 2011 roku. W maju 2022 roku McCullough złożył Zgłoszenie Pilnej Sprawy; Zawiadomienie w Sprawie Odwetu w imieniu Gruscha do ICIG dotyczącą szczegółowych informacji, które Grusch zgromadził od 2019 roku, pracując dla UAP Task Force.

Nieklasyfikowana wersja skargi dostarczonej nam stwierdza, że Grusch posiada bezpośrednią wiedzę, iż związane z UAP informacje o charakterze poufnym zostały zatajone przed Kongresem przez „elementy” społeczności wywiadowczej „w celu celowego i intencjonalnego uniemożliwienia prawowitego nadzoru Kongresu nad Programem UAP.” Wszystkie zeznania, które Grusch dostarczył w ramach klasyfikowanej skargi, zostały złożone pod przysięgą.

Gotowość Gruscha do podjęcia ryzyka i zabrania głosu, wydaje się ośmielać innych z podobną wiedzą.

Jonathan Grey to oficer generacyjny United States Intelligence Community z dostępem do informacji o najwyższym stopniu tajności, obecnie pracujący w National Air and Space Intelligence Center (NASIC), gdzie analiza zjawisk UAP stanowi jego główne zainteresowanie. Wcześniej posiadał doświadczenie w służbie w prywatnych przedsiębiorstwach kosmicznych oraz w zadaniach specjalnych Departamentu Obrony, zabiera głos;

Istnienie złożonych programów historycznych, obejmujących skoordynowane odzyskiwanie i badanie egzotycznych materiałów, sięgających wczesnego XX wieku, nie powinno już pozostawać tajemnicą. Większość odzyskanych egzotycznych materiałów obcego pochodzenia ma prozaiczne, ziemskie wyjaśnienie i pochodzenie – ale nie wszystkie, a każda liczba wyższa od zera w tej kategorii stanowi niezaprzeczalnie znaczący odsetek statystyczny. Obszerne spektrum naszych najbardziej zaawansowanych czujników, w tym platformy kosmiczne, zostały wykorzystane przez różne agencje, zazwyczaj w trzech egzemplarzach, do obserwacji i dokładnej identyfikacji natury nie z tego świata, wydajności i konstrukcji tych anomalnych maszyn, które następnie ustalono, że nie mają ziemskiego pochodzenia

powiedział Grey

Źródło: https://thedebrief.org/intelligence-officials-say-u-s-has-retrieved-non-human-craft/

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbarossa

Jest grubo takiego ruchu na reddit i tt jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)