Wywiad NewsNation z Davidem Gruschem

Share

W artykule zostaną przedstawione jedynie kluczowe wątki rozmowy i istotne informacje, które Grusch poruszył w wywiadzie dla News Nation, dając czytelnikom zwięzły przegląd najważniejszych aspektów jego wypowiedzi.


David Grusch wyraża rozczarowanie w kwestii usunięcia kluczowych przepisów dotyczących odtajnienia UAP. Nazywa porażkę legislacyjną Schumera największym niepowodzeniem legislacyjnym w historii USA i chwali niektórych senatorów za ich wysiłki. Grusch opowiada o nieudanej próbie Nancy Mace i Matta Gaetza, którzy chcieli uzyskać dla niego zezwolenie na przekazanie informacji w SCIF. Grusch twierdzi, że to Pentagon utrudnia briefing Komitetu Sił Zbrojnych. Mówi o kontrowersjach w kwestii upublicznienia jego dokumentacji medycznej, mającej na celu jego dyskredytacje. Grusch jest przekonany, że to agenci wywiadu poinformowali Kena Klippensteina o jego przeszłych problemach.

Grusch wspomina, że wcześniej nie mógł być szczery w kwestii informacji dotyczących programu UAP, ponieważ nie posiadał zezwolenia na publiczne omawianie tych informacji. Teraz, po uzyskaniu zatwierdzenia od DOPSR, może oficjalnie powiedzieć, że został bezpośrednio wprowadzony do programu związanego z UAP, ale nadal jest zobowiązany do zachowania pewnych szczegółów. Zaznacza, że w nadchodzących tygodniach pojawi się artykuł (redagowanych przez DOPSR), w którym udzieli bardziej konkretnych informacji na temat swojej faktycznej wiedzy z pierwszej ręki.

David Grusch twierdzi, że rozmawiał z około 40 osobami, które miały dowody na to, że rząd pozyskał obiekty pozaziemskiego pochodzenia. Wspomniał, że od czasu, kiedy złożył zeznania, inni również zgłosili podobne zeznania. Pojawiły się także obawy co do potencjalnych konsekwencji wobec osób ujawniających takie informacje, ale twierdzi, że skierował ludzi z obawami do odpowiednich władz.

Grusch wyraził swoje niezadowolenie z zarządu AARO i mówił o potrzebie znalezienia dyrektora, któremu amerykańskie społeczeństwo zaufa. Wspomina także o swoim poparciu dla pewnego kandydata, byłego urzędnika Pentagonu o wysokiej randze, którego tożsamość nie została ujawniona. Grusch zasugerował, że kontrahenci obronni, tacy jak Lockheed Martin, mogą przechowywać szczątki obiektów w celu inżynierii wstecznej. Wspomniał również, że republikanie, którzy byli przeciwko ustawie otrzymują „darowizny” na kampanie od kontrahentów obronnych.

Grusch podkreślił potrzebę przejrzystości, odpowiedzialności oraz dążenia do prawdy i pojednania w celu rozwiązania kryzysów politycznych. Wezwał do świadomości społecznej w kwestii polityków utrudniających przejrzystość rządu w kwestii UAP, wyrażając bezpośrednie niezadowolenie w kwestii Mike’a Turnera, stwierdził również, że Turner nie był oficerem wywiadu ani nawet nie służył w wojsku – wcześniej Tuner w wywiadzie dla Fox News stwierdził, że David Grusch nie ma pojęcia, o czym mówi.

You may also like...

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze